En İyi Ben Tedavi Yöntemi

Radio Frekans yönteminin en iyi ben tedavisi olarak görülmesinin temel nedeni ameliyatsız bir şekilde yapılıyor olmasıdır. Benlerin vücudun neresinde çıkacağını kestirmek güçtür. Fiziksel olarak kötü görünümlü benlerin kişileri rahatsız etmesinden ziyade estetik olarak rahatsız eden benlerin kansere yol açma riski vardır.

Küçük bir ihtimal olduğu için önemsiz görünse de kanser söz konusu olduğu için kesinlikle göz ardı edilmemeli, Radio Frekans yöntemi uygulayan klinik veya hastenelerde başvurulmalıdır. Ameliyatsız olduğundan en iyi tedavi yöntemi olarak kabul edilenRadio Frekans tekniğini, kliğinimizde uzun yıllardan beri bize araç olmaktadır.Radio Frekans yöntemi ile ben alma operasyonu yaptıracak kişileri bekleyen süreçler şu şekildedir;

Hasta kişi, özenle sterilize edilmiş cerrahiye getirildikten sonra benin büyüklüğüne göre lokal anestezi uygulanır. Yani bunun anlamı, operasyon süresince hastanın bilinci yerindedir olacaktır ancak işlem yapılacak bölge uyuşturulacaktır. Radio Frekans cihazının çalışma sisteminde bulundan radyo dalgaları ben üzerine hücum eder ve benin sönerek yok olmasını sağlar. Operasyon sonrasında hastanın herhangi bir dikişe veya hastanede istirahat etmesine sebebiyet verecek bir şey yoktur.

Radio Frekans yönteminin bir diğer avantajı da, tek seansta hasta kişinin vücudundaki istenmeyen tüm benlerden kurtulmasıdır. Bununla birlikte hastanede istirahat etmek gibi hayatın aksamına yol açan bir etken de söz konusu değildir. Bu teknik ile ilgili daha derin bilgi almak ve randevu almak için verilen iletişim numaralarımızdan 7/24 kesintisiz arayabilirsiniz.

Lazerle Ben Tedavisi

Lazer ile ben aldırma tedavi yöntemi, genellikle deriye çok nüfuz etmemiş, daha yüzeysel olan benlerde kullanılan bir yöntemdir. Lazer uygulaması cildin tabakalarına ince ince işlediği için tek bir seansta ben aldırma mümkün değildir. Tümsek tümsek veya çok büyük benlerde çokça seans isteyen lazerle tedavi yöntemi yerine daha kolay bir yöntem olan Radio Frekans, kliğinimize başvuran hastalara uygulanmaktadır. Genelinden çok daha kısa sürece sonuç vermesinin yanında bütçenizi sarsmayacak fiyatlarıyla gözde olan lazerle ben tedavi yöntemi için kliniğimize başvurmanız yeterlidir.

Ben Aldırma Ücretleri Ne Kadar?

Ben aldırma operasyonunu, kliniğimizde oldukça düşük bütçelerle sizlere sunmaktayız. Fakat sizin de hak vereceğiniz üzere her operasyon aynı şekilde gerçekleşmemektedir ve bunlara bağlı olarak ücret değişkenlik göstermektedir. İstenmeyen benin bulunduğu yer, büyüklüğü ve kaç tane olduğu ücretin belirlenmesindeki temel koşullardır. Bütçenizi sarsmayacak fiyatlar ile özenle hazırlanmış ben aldırma ücretlerini öğrenmek için bizlere başvurabilirsiniz.

Randevu & İletişim
İstanbul Bakırköy Medicine Art
Op.Dr. Mustafa Bolat
Op.Dr. Serap Akat
Adres: Yeşilyurt Mah. Sipahioğlu Cad. No: 25/1 Bakırköy / İstanbul
Tel: 0212 574 25 25
GSM & WhatsApp: 0533 168 49 50

Tavsiye Ettiğimiz Merkezler ve Doktorlar
Nişantaşı (Şişli)
Op.Dr. Mehmet Ünal
Op.Dr. Özgür Çiftçi
Adres: Halaskargazi Mah. Rumeli Cad. No: 71/7 Şişli / İstanbul
Tel: 0212 265 99 99
GSM & WhatsApp: 0553 665 64 02


whatsapp

Yorum Yap

Son Eklenenler

Ücretsiz Muayene Fırsatı

Bizi takip edin

Sosyal medyada bizi takip ederek son paylaşımlarımız ve videolarımıza ulaşabilirsiniz.

Hemen formu doldurun, sizi arayalım!

RandevuFormu

  • SGK veya Özel Sigorta Gözetmeden
  • Tüm BaşŸvurulara ܜcretsiz Muayene 
  • Ameliyatsız Modern Tedaviler

close-link