Et Beni Tedavisi Video

Et Beni Tedavisi Video

Et beni tedavisinin daha anlaşılır olmasını sağlamak amacıyla; bir video olarak hazırlanıp Youtube’ de yer alan MedicinArt kanalımıza yüklenmiştir. Et beni tedavisinin nasıl uygulandığını merak edenler; nasıl bir operasyon gerektirdiği, lazer, radyofrekans ve elektrokoter yöntemleri olmak üzere ayrı ayrı nasıl yok edildiklerini izleyebilirsiniz.

Et beni, ben türleri arasında en sık karşılaşılan ben türüdür ve yine alınması veya tedavi edilmesi en kolay ben türüdür. Ekli video da izleyebileceğiniz tedavi yöntemi, radyofrekans ile tedavinin nasıl yapıldığını herkesin anlayacağı dilden sizlere sunulmaktadır.

Lokal anestezi gibi hiçbir uyuşturucu yöntemlere başvurulmadan, maksimum bir dakika içerisinde istenmeyen ben, alınmakta ve vücutta hiçbir iz bırakmamaktadır. Radyofrekans yöntemi, genellikle kendisini ben tedavisi üzerinde geliştiren kliniklerde bulunur. Gideceğiniz herhangi bir klinikte bu tedavinin bulunmaması olasıdır ve hasta ameliyatlı tedaviye ikna edilmektedir.

Radyofrekans yöntemi ile operasyon sonrası fark edilebilir hiçbir iz kalmaz. Kabarık olan her ben üzerinde tedavi uygulanabilir.

Sağlıklı günler dileriz.


Randevu & İletişim
İstanbul Bakırköy
Op.Dr. Mustafa Bolat
Op.Dr. Serap Akat
Adres: Yeşilyurt Mah. Sipahioğlu Cad. No: 25/1 Bakırköy / İstanbul
Tel: 0212 574 25 25
GSM & WhatsApp: 0553 665 64 02
Tavsiye Ettiğimiz Merkezler ve Doktorlar
Nişantaşı (Şişli)
Op.Dr. Mehmet Ünal
Op.Dr. Özgür Çiftçi
Adres: Halaskargazi Mah. Rumeli Cad. No: 71/7 Şişli / İstanbul
Tel: 0212 265 99 99
GSM & WhatsApp: 0530 478 91 52

Kadıköy
Prof.Dr. Mustafa Zengin
Op.Dr. Mehmet Durmuş Kurt
Adres: Suadiye Mah. Bağdat Cad. 420/2 Kadıköy / İstanbul
Tel: 0216 362 00 10
GSM & WhatsApp: 0533 168 49 50

whatsapp

Yorum Yap

  • Merhabalar Nermin Hanım, et benlerini radyo frekans yöntemi ile almaktayız. Tek seferde 30 civarında alabiliriz. 30 tanesinin ücreti 3000₺’dir. Saygılarımızla

  • Vücudum sürekli bir et beni üretiminde sanki,boyun bölgemde özellikle hamilelikte artan minik minik et benlerim var ve bunlar gercekten cok rahatsiz edici aldirmak istiyorum bana nekadara mal olur ve tekrar ayni yerde cikna ihyimali nedir aydinlatirsaniz sevinirim çünkü ığdırdan gelicem git gel yapma yuzyuze konusma sansim yok burdayken belirleyip ona gore hareket etmek zorundayim

Ücretsiz Muayene Fırsatı

Bizi takip edin

Sosyal medyada bizi takip ederek son paylaşımlarımız ve videolarımıza ulaşabilirsiniz.

ÜCRETSİZ MUAYENE OLUN !