Hemoroid (Basur) Tedavisine Hangi Bölüm Bakar?

Hemoroid (Basur) tedavisine hangi bölüm bakar? Sorusuna vereceğimiz yanıtlar tedavi sürecinde hangi aşamaları izlemeniz gerektiği konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Toplumda basur olarak da adlandırılan hemoroid vakası makat hastalıkları arasında en sık karşılaştığımız türdür. Erkeklerin bu hastalıkla daha sık karşılaştığını belirtmekle beraber cinsiyet ayrımı gözetilmeksizin tüm bireylerde meydana gelebildiğini söylemek istiyoruz. Fiziksel acının yanı sıra hastaları psikolojik olarak da harap eden hemoroid tedavisi mümkün bir vakadır. Fakat doğru metotlara başvurmak kaydı ile…

Çünkü hemoroid tedavisi evde bitkisel karışımlar ile yapılamayan cerrahi müdahalenin şart olduğu bir vakadır. Bu nedenle çevrenizde hemoroid bitkisel tedavisi adı altında sizlere yönlendirilen hiçbir geleneksel uygulamayı denemeden modern tıbba başvurmanız atacağınız en doğru adım olacaktır. Hemoroid belirtileri ile karşılaştığınızda hastane ve kliniklerde başvurmanız gereken bölüm Genel Cerrahi’dir. Genel cerrahları, çalışanları ve hizmet anlayışı ile sağlık sektöründe öncü kuruluş olmayı amaçlayan kliniğimiz bir telefon kadar yakınınızdadır. Bu bağlamda sağlık sektöründe 30 yıllık deneyime sahip olan doktorlarımız ile dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Kliniğimiz iletişim kanalları 7/24 hizmetinizdedir.

Hemoroid Tedavisi Nasıl Yapılır?

Hemoroid tedavisinde kullanılan yöntemler çok önemlidir. Medicine Art kliniği ameliyatsız hemoroid tedavisi operasyonlarıyla sağlık sektöründe adından söz ettirmeyi başarmıştır. Hemoroid tedavisinde kullanılan ilaçlar, izlenilen aşamalar ve hemoroide ne iyi gelir sorusuna yanıt bulacağınız yazımız hastalıkla ilgili bilgi almanızda sizlere yardımcı olacaktır. Medicine Art kliniğimizde;

  • Basur tedavisi lazer ve lastikle boğma tekniği ile yapılmaktadır.
  • İç basur ve dış basur tedavisinde karar verdiğimiz iki teknikte anesteziye ihtiyaç duyulmamaktadır.

Bölgesel uyuşma sağlayan lokal anestezi hastanın operasyondan sonra gündelik yaşama dönmesinde hiçbir sorun teşkil etmez.

Hemoroid tedavisinde önemli olan unsurları işini iyi yapan bir doktor, steril çalışma ortamı ve hasta memnuniyetini sağlamak adına bir araya gelmiş bir ekiptir. Medicine Art kliniğimiz aradığınız tüm bu kriterlere uygun ender sağlık kuruluşlarından biridir. Hemoroid tedavisinin yanı sıra Kalp Damar Cerrahisi ve Genel Cerrahi alanında sayısız operasyona imza atmış kliniğimiz her daim hizmetinizdedir. Sağlığınız sanatımızdır.

Hemoroid Tedavi Fiyatları

Hemoroid tedavi fiyatları hesaplandığında sosyal güvenceye sahip olan hastalarımıza 2007 yılı itibari ile %50’lik bir indirim uygulamaktayız. Muayenelerin tamamen ücretsiz olduğu kliniğimiz kar amacı gütmeyen ve insan sağlığını her şeyin üstünde tutan sağlık kurumları arasındadır.  Bu bağlamda kliniğimizi dilediğiniz zaman ziyaret edebilir ve tedavi süreci hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bizleri iletişim numaralarımızdan 7/24 arayabilirsiniz.

Randevu & İletişim
İstanbul Bakırköy Medicine Art
Op.Dr. Mustafa Bolat
Op.Dr. Serap Akat
Adres: Yeşilyurt Mah. Sipahioğlu Cad. No: 25/1 Bakırköy / İstanbul
Tel: 0212 574 25 25
GSM & WhatsApp: 0533 168 49 50

Tavsiye Ettiğimiz Merkezler ve Doktorlar
Nişantaşı (Şişli)
Op.Dr. Mehmet Ünal
Op.Dr. Özgür Çiftçi
Adres: Halaskargazi Mah. Rumeli Cad. No: 71/7 Şişli / İstanbul
Tel: 0212 265 99 99
GSM & WhatsApp: 0553 665 64 02


whatsapp

Yorum Yap

Son Eklenenler

Ücretsiz Muayene Fırsatı

Bizi takip edin

Sosyal medyada bizi takip ederek son paylaşımlarımız ve videolarımıza ulaşabilirsiniz.

Hemen formu doldurun, sizi arayalım!

RandevuFormu

  • SGK veya Özel Sigorta Gözetmeden
  • Tüm BaşŸvurulara ܜcretsiz Muayene 
  • Ameliyatsız Modern Tedaviler

close-link