Lazerle Ben Aldıranların Yorumları

Lazerle ben aldıranların yorumları neticesinde ilgiyle takip edilen konu olduğu görülmektedir. Çoğu hastalığın tedavi yöntemi olan lazer yöntemi benler için seanslarla ihtiyaç duyulmaktadır. Deri yüzeyinin soyulmasını sağlayan lazer ince bir katman üzerine etki etmektedir. Böylelikle seans için gereken süre artacak maliyete de yansıyacaktır. Bu sebeple yüzeysel benlerde uygulanan lazer tedavisi klinik koşullarınca tavsiye edilmemektedir.

Biz lazer yönteminden çok yıllardır cerrahi operasyonlarda kullanılmakta olan; çabucak, sorun teşkil etmeksizin ve makul boyutlara ulaşan radyo frekans ile ben aldırma yöntemini tavsiye etmekteyiz. Lazer ile ben aldıranların yorumları olarak sosyal mecralarda incelediğimizde gerekli tekniğin buhar tedavisi ile ben aldırma kısa bir söylemle radyo frekans tekniği olduğu görülecektir. Lazer yönteminin geçmişiyle ilişkin radyo frekans yöntemi günümüze ulaşan en başarılı tedavidir.

Leke ve iz bırakmaksızın tek seans ile benlerden kurtulma yöntemi olan radyo frekans uzman kişilerin kontrolleri içerisinde yapıldığı vakit olumlu sonuçlar getirecektir. Tek seans ile bütün benlerinizden lekesiz ve izsiz kurtulmanız için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. İletişim bölümünde bulunan kanallarda 7/24 bizlere ulaşıp, ekibimizce kişiler tarafından tedavi süresince geçen her bir aşama için bilgi alabilirsiniz.

Radyo Frekans ile Ben Aldırma

Radyo frekans yöntemi geçmişte yer alan ameliyatların sebep olduğu risk ve ihtimalleri yok sayan lekesiz ve izsiz gerçekleşen yöntem olarak kabul görmektedir. Olumlu sonuçlar vermiş bir hekim yönetiminde yapıldığı vakit birkaç dakika süren operasyon lekesiz, izsiz ve sağlıklı bir cilt ile sonuçlanacaktır. Estetik zedelenmelere sebep olan benler ciltte yaratan huzursuz görünümden kurtuluş için en mantıklı yöntemi seçmeli ve işlemi onaylanmış kişilere yaptırmalısınız. Ameliyatta oluşan risk ve ihtimalleri yok eden radyo frekans yöntemi için anesteziye başvurulmadan yapılır. Gerektiğinden emin olunan benler için lokal anestezi ihtiyaç duyularak yapılan radyo frekans yöntemi için gereken aşamalar şu şekildedir.

Steril ve hazırlanmış bir klinik içerisinde hasta için gerektiğinden emin olunduğu taktirde lokal anestezi uygulanır. Radyo dalgaları uygulanan işlemde benlerin bulunduğu kısmı tahrip etmekte ve buharlaştırarak yok etmektedir. Kanama olduğu vakit durdurmak için gerekli yöntem olan radyo frekans yöntemi bütün benlere uygulanıp tamamından kurtulduktan sonra hasta aynı gün taburcu edilir.

Günlük yaşama devam edilmesinde bir sorun teşkil etmeyen radyo frekans ile ben aldırma yöntemi gelecek 10 gün içerisinde işlem uygulanan bölgede yara oluşumu ve kabuklaşmasının ardından atarak devam eder. Sonraki süreç içerisinde deride bulunan pembelik için silikonlu bir krem uygulanılır.

Kişiden kişiye farklılık gösteren süreç sonrasında hasta görünüm olarak huzursuzluk yaratan benlerinden kurtulur. Ameliyatsız benlerden kurtulma yöntemi denilince düşünülen ilk isim olmakla birlikte kliniğimiz hasta kabullerini devam ettirmekte ve bir telefon kadar ulaşılabilirdir. Medicine Art ekibi olarak hasta ve hasta yakınlarına memnuniyet sağlıyor siz değerli hastalarımızı kliniğimize davet ediyoruz.

Randevu & İletişim
İstanbul Bakırköy Medicine Art
Op.Dr. Mustafa Bolat
Op.Dr. Serap Akat
Adres: Yeşilyurt Mah. Sipahioğlu Cad. No: 25/1 Bakırköy / İstanbul
Tel: 0212 574 25 25
GSM & WhatsApp: 0533 168 49 50

Tavsiye Ettiğimiz Merkezler ve Doktorlar
Nişantaşı (Şişli)
Op.Dr. Mehmet Ünal
Op.Dr. Özgür Çiftçi
Adres: Halaskargazi Mah. Rumeli Cad. No: 71/7 Şişli / İstanbul
Tel: 0212 265 99 99
GSM & WhatsApp: 0553 665 64 02


whatsapp

Yorum Yap

Son Eklenenler

Ücretsiz Muayene Fırsatı

Bizi takip edin

Sosyal medyada bizi takip ederek son paylaşımlarımız ve videolarımıza ulaşabilirsiniz.

Hemen formu doldurun, sizi arayalım!

RandevuFormu

  • SGK veya Özel Sigorta Gözetmeden
  • Tüm BaşŸvurulara ܜcretsiz Muayene 
  • Ameliyatsız Modern Tedaviler

close-link